0552 508 8182 malika@malikaguzellikmerkezi.com

Lazer epilasyon ile batıklardan kurtulun

Lazer epilasyon ile batıklardan kurtulun

Bikini  bölgemi ne kadar tıraş etsem, ovalasam, kuru fırçalasam, yağlasam da, batıklarr cehennemden gelen minik tüylü sivilceler gibi çirkin kafalarını geride bırakıyor demişti bir arkadaşım  ben de ona  lazer epilasyonu denmesini önerdim.

Lazer epilasyon teknolojisi

Lazer kullanım rahatlığı ve tüyleri azaltması ile tüm dünyada en çok tercih edilen epilasyon yöntemidir Ayrıca lazer sizi batıklardan da kurtarır.

Lazer öncesi neler yapmak gerek

Ankara Buz lazer  epilasyon ilk randevunuzdan önce ağdayı mutlaka bırakmanız gerek en az 4 hafta önce ağda randevularını iptal edin!  Lazer epilasyona gelmeden önce traş olun evet bu biraz tuhaf geliyor ama  kol yüz ya da bikini bilgisi her bölge lazer epilasyon öncesi traş edilebilir.

Buz lazer öncesi cilt tipiniz ve renginiz uzman tarafından incelenir. Buz lazer sistemine bu çok önemli bir detaydır.

Gözlüğünüzü mutlaka takın  uygulanacak bölgeye hijyenik jel uygulanır bu hem aletin daha rahat kullanımı hem de lazer ışığının cildinizi yakmasını engeller. Birkaç gün sonra, tüyleriniz  yeniden uzamaya başladığında, çektiğinizde yüzde 30’unun elinize geldiğini görürsünüz, yada çamaşırınızda dökülen tüyleri görebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğrafta buz lazer öncesi ve sonrası sonuç var. Batıklar gitmiş ve tüyler 5 seans sonrası kaybolmuş..

Takip randevuları

İyi sonuçlar alınmasını sağlamak için, ayda  bir bazı bölgeler için ayda 2 uygulama gereklidir. 

Lazer epilasyonun uzun ömürlülüğü

Hiçbir epilasyon işlemi yüzde 100 kalıcı epilasyon garantisi vermez. Fakat hayatınızın geri kalanında çok da az tüylü olacağınızın garantisini verebiliriz.

Lazer epilasyon fiyatları ve ödeme şekilleri

Lazer epilasyon için çok büyük harcamalar yapmanıza gerek yok  Ankara Buz Lazer Epilasyon yaptırmak istiyorsanız Malika Güzellik Merkezinde size uygun ödeme koşullarını  konuşabilir ücretsiz deneme atışışı yaptırabilirsiniz.

0552 508 8182

Malika Güzellik Merkezi