0552 508 8182 malika@malikaguzellikmerkezi.com

G5 Masajı nedir? Nasıl uygulanır, selülitlere iyi gelir mi?

G5 Masajı nedir? Nasıl uygulanır, selülitlere iyi gelir mi?

G5 Masajı tam olarak nedir? Güzellik merkezlerinde yıllardır uygulanan G5 masajı nasıl yapılıyor G5 masajı  yapılırken canınız yanar mı  bugün bu soruları cevaplayacağız.

G5 MASAJI NEDİR?

G5 aslında  bir marka dünyada hemen her yerde bu marka alet kullanıldığı için adı G5 olarak kalmış ve öyle devam etmiş. Bu masaj aleti çok güçlü vibrasyon etkisi yaratarak ucundaki başlık sayesinde uygulanan bölgeyi adeta titreştirir. Bu sayede deri altındaki yağ  hücreleri hareket eder küçülür ve yer değiştirir bu sayede selülit görünümü azalır cilt sıkılaşır ve yağ dokusu azalır. Tabi ki bu oldukça faydalı bir işlemdir diyet ve bol su tüketimi ile beraber.

Zayıflamak için G5 masajı yardımcı bir yöntem olarak tercih edilebilir. Bu yöntem sayesinde metabolizma hızlanır ve doku sarkması varsa oldukça faydalı olabilir.

G5 Masajı kimlere yapılır?

Zayıflama yada sıkılaşma dışında G5 masajı lenfatik sistemi harekete geçirmek isteyenler de tercih edebilir. Lenf ameliyatı olup bacakları şişenler lenf drenaj aleti ile beraber ağrılarından kurtulabilir. G5 ileri decerede varis hastalarına uygulanmaz uygulanırsa da deviri düşük olarak yapılır.

 

G5 MASAJI FİYATLARI

G5 masajı profesyonel salonlarda seans seans yapılan bir işlemdir. Yapması oldukça zahmetlidir  yapan kişi oldukça güçlü olmalı ve tekniği tam olarak bilmelidir. Ankara G5 masajı Malika Güzellik merkezinde özel yağlar ve lenf drenaj sistemi ile beraber uygulanmaktadır.

G5 MASAJI FİYATLARINI VE AKLINIZDAKİ TÜM SORULAR İÇİN Malika Güzellik Merkezi 0552 508 8182 numaralı telefondan arayabilir ya da yazabilirsiniz.

 

ZAYIF SİRKÜLASYONU İYİLEŞTİRMEK İÇİN G5 MASAJI

G5 masajı hem dolaşım sisteminizi hem de lenf sisteminizi uyarır ve iyileştirir.

Dolaşım sisteminiz, tedavi edilen bölgeye oksijen ve besin içeren taze kan getirerek, vücudunuzun dokularının büyümesine ve bakım ve onarımına yardımcı olur. Ekstra oksijen ve besinler, cildinizin görünümünü ve dokusunu iyileştirir ve kaslarınızın verimliliğini artırır. Masaj, bu sürece yardımcı olmak için bölgesel kan akışını arttırır.

Lenfatik sisteminiz, vücudunuzda hem yararlı hem de zararlı maddeler içeren sıvıyı taşır. Vücudunuzda dolaşırken bakterileri ve virüsleri yok etmek için bol miktarda beyaz kan hücresinin yanı sıra hastalığa karşı korunmak için antikorlar da taşır.   Bu maddeler süzülecek lenf düğümlerine doğru taşınır. Daha sonra artıklar ortadan kaldırılır ve içinden geçen sıvı daha temiz ve zengin olur. Masaj, vücudunuzdaki enkaz, atık ve toksinlerin giderilmesine yardımcı olmak için bu süreci hızlandırır.

Malika Güzellik merkezi, selüliti hedeflemek ve azaltmak için bir dizi G5 masaj tedavisi sunar. G5, uyluk ve alt kısımlardaki inatçı yağlı dokuları parçalayacak ve selülit görünümünü azaltacaktır. Kendinizi zinde ve daha esnek hissedeceksiniz.

Çoğu insan tedavinin gözle görülür faydalarını üçüncü veya dördüncü ziyaretten sonra görür, ancak ilk tedaviden sonra hemen faydasını hissetmeniz gerekir. İstenen sonuçlar elde edilene kadar yaklaşık 10 seans (haftada iki kez) kürünü uygulamak ve ardından aylık bakım tedavilerine geri dönmek önemlidir.

 

Malika Güzellik Merkezi