Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizin daha uzun, siyah ve kıvrımlı görünmesi için yapılan,hidrolize bir keratin maskesidir. Merkezimizde kirpik lifting estetisyenler tarafından uygulanmakta olup, ağrısız ve acısız bir işlemdir. Kirpikleriniz 3 aşamalı bakımdan sonra 2 kat daha uzun, siyah ve kıvrık görünür.

Doğal görüntü sevenler için birebir olan kirpik lifting işlemimiz, uzun ve düz kirpiklerde maksimum etki gösterir. Kısa kirpikler de işlem sonrası 2 kat daha uzun görünür.

Kirpik lifting işlemi merkezimizde ortalama 1 saatte uygulanır. Kalıcılığı kirpik yapınıza göre 6-8 hafta arasındadır. İşlem sonrası kirpikleriniz daima rimelli gibi görünür, havuz ve denizden etkilenmez, işlem kendi kirpiklerinize zarar vermez. Uygulamada besleyici yağlar ve keratin kullanıldığından son derece güvenilirdir. Kullanılan ürünler gözlerinize zarar vermez.

Yağ bazlı makyaj temizleyici solüsyonlar kalıcılığı kısalttığı için önerilmez. İşlem sonrası 12 saat su ve makyaj malzemesi değdirilmemesi tavsiye edilir.

Merkezimizde ücretsiz analiz ve ön görüşme yaptırabilirsiniz. Telefon numaramızdan, instagram adresimizden ya da whatsapptan mesaj yolu ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

MALİKA SAĞLIK&GÜZELLİK