Saçlarımız,cildimiz ve kaşlarımız düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Kaşlar stres,yanlış kaş alma, hormonsal sebepler, mevsimsel değişimler,hamilelik gibi sebeplerden dolayı azalıp, dökülebilir. Önceden gür olan kaşlarınızı tekrar döndürmek, kaş vitamin uygulaması ile mümkündür.

Ankara’da kaş vitamin uygulaması merkezimizde estetisyenler tarafından yapılmaktadır. Kaş vitamini uygulaması, kıl köklerini destekleyen ve güçlendiren çeşitli vitamin ve yağların kaş içine ve kaş altı dokulara ulaştırılmasıyla gerçekleştirilir. İşlem konforlu ve acı seviyesi minimumdur. İşlem kişinin ihtiyacına göre 4-8 seans arasında uygulanır. 2 haftada bir uygulanan seanslarda,bulunan köklerin güçlendirilmesi, deri altından çıkamayan köklerin de tekrar uyarılması ve desteklenmesi esastır. Seanslar sona erdiğinde çıkmayan kıl kökleri uzamaya başlamış ve kaşın ana hattı kalınlaşmıştır.

Kaş vitamini seanslarınız sürerken, kaşlarınızı aldırmamanız, ve kaş diplerinize zarar verecek diğer uygulamalardan kaçınmanız tavsiye edilir. İşlem süreci devam ederken, her seansta kaşlarınızı etrafından alarak toparlarız. Böylece kaşlarınız güçlenirken, şekillenir.Merkezimizde ücretsiz analiz ve ön görüşmeler yapılmaktadır. Detaylı bilgi için instagram hesabımızdan, whatsapp üzerinden ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

MALİKA GÜZELLİK MERKEZİ