Cilt lekeleri cilde rengini veren melanin adında bir pigmentin bazı bölgelerde yüksek miktarlarda ve yoğun olarak toplanması sonucu oluşmaktadır. En sık rastladığımız güneş lekeleri, ilaç yan etkisi,yaşlanma belirtileri,sivilce lekeleri,çiller,hamilelik lekeleri, ve yaralanma-yanık sonrası oluşan lekelerdir. Sonradan oluşmuş lekeler uygun tedavilerle çeşitli metodlar uygulanarak minimuma indirilir. Leke tedavisi dermapen,mezoterapi,lazer veya kimyasal peeling ile tercih edilebilir.

Ankara’da leke tedavisi Malika Güzellik’te uzman estetisyenler ve sağlık çalışanları tarafından uygulanır. Yapılan detaylı cilt analizi sonrasında, en uygun metod, seans ve size özel hazırlanan serum-vitaminlerle bakım prosedürü düzenlenir.

Kişinin yaşına ve cilt yapısına göre işlem türü ve sıklığı değişmektedir. Leke tedavisi, merkezimizde tek bir sistemle yapılmaz. Prosedür kişinin ihtiyacına göre ayarlanmaktadır. Bir kaç sistem ve ürün desteği alınarak en iyi sonuç hedeflenmektedir.

Cilt lekeleri iyi analiz gerektirir. Merkezimizde, her cilt problemi için ücretsiz analiz yapılmaktadır. Aynı zamanda telefonla veya instagram adresimizden de bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Malika Sağlık&Güzellik