Benler, (nevüs) cildin üst katmanında bulunan, sınırları belirgin küçük, koyu renkli hiperpigmentasyonlardır. Genelde benek şeklinde olup, renk ve şekil değiştirmediği sürece zararsızdır. Çok veya büyük olmaları kişileri rahatsız edebilir. Zararsız olan benler, merkezimizde plexr plazma sistemi ile giderilir.

Plexr nedir? Nasıl uygulanır?

Plexr, uygulandığı bölgede ortamda gaz halinde bulunan azot ve su buharını yüksek enerji ile plazma haline dönüştürerek buharlaştırır. Ben üzerinde uygulandığında anında etkileşim gösterir. Benin boyutu kadar kabuklanma şeklinde yara oluşur, bir kaç gün içinde iyileşir. Gerisinde pembe-beyaz bir iz bırakır ve iyileşme tamamlanınca yok olur. Pansuman gerektirmeyen, sosyal hayatınıza aynen devam edebileceğiniz,acısız ve konforlu bir uygulamadır.

Plexr plazma ile ben silme işlemi merkezimizde sağlık çalışanları tarafından uygulanır. İşlem kısa sürmektedir, tek seansın yeterli olmadığı durumlarda 2. seans yapılabilir. Merkezimizde tüm işlemlerde olduğu gibi titizlik ve hijyen esaslı gerçekleştirilen uygulamamızdan yararlanmak için merkezimizi ziyaret edebilir,ücretsiz analiz ve ön görüşme yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için telefon numaramızdan veya instagram adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

MALİKA SAĞLIK& GÜZELLİK