Ellerimiz, günün her saati aktif olarak kullandığımızdan belki de en çok yorulan ve yıpranan organlarımızdır. Çalışma hayatı, ev işleri, güneş, zaman ve kimyasallar ellerimizi daha da yıpratan etkenlerdir. Ellere cerrahi müdahale yapılamadığı için düzenli bakımlarla el ve tırnak sağlığını korumak son derece önemlidir.

Ankara’da el ve tırnak sağlığınız için merkezimizde profesyonel bakım ve tedaviler uygulamaktayız.


MEDİKAL EL BAKIMI NEDİR?

Medikal el bakımı; el ve tırnaklara yapılan profesyonel ekipman uygulamasıdır. Kalınlaşan tırnaklar, nasırlar ve batıklara özel sistemlerle müdahale edilerek kısa sürede daha etkin bir tedavi uygulanır. Ayaklarda oluşan mantar, batma, tırnak kalınlaşması çeşitli hastalıklara bağlı çatlaklar ellerde de oluşabilir. Bu konuda uzman ve eğitim almış kişilerce yapılan Medikal bakımlar sayesinde küçük sağlık sorunları büyümeden çözülür.

Ellerde de tıpkı ayaklarda olduğu gibi yanlış manikür ve tırnak kesmeye bağlı batıklar, mantar, siğil, zayıf, çatlayan ve kuru tırnaklar oluşabilir. Beraberinde getirdiği sağlık problemlerinin yanı sıra bakımsız-sağlıksız görünen bu rahatsızlıkları merkezimizde uzmanlarımız tedavi etmektedir. Merkezimizde her işlemde olduğu gibi medikal bakımlarımızda da kişiye özel malzemelerle hijyen esaslı çalışılmaktadır.

Malika Güzellik Merkezi medikal el ve ayak bakımında uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Ankara Medikal el bakımı için lütfen randevu alınız..