Son yılların favori uygulaması kalıcı ojeyi Ankara’da Malika Güzellik Merkezi’nde profesyoneller tarafından özenle seçilmiş ürünlerle yaptırabilirsiniz. Kalıcı oje özel olarak formüle edilmiş ve haftalarca kullanıldığında dahi bozulmayan ve çizilmeyen bir yapıya sahiptir.

KALICI OJE NASI UYGULANIR?

Kalıcı oje bir salon uygulamasıdır. Profesyoneller tarafından yapılır. Kalıcı oje konforlu, basit uygulanan ama maksimum süre kullanılabilen bir sistemdir.

Merkezimizde yapılan basic manikürün ardından, hazır hale gelen tırnaklara 3 aşamalı kalıcı oje uygulanır. Kalıcı oje renk ve tasarımı tamamen tercihinize göre uygulanır, nail art ile zenginleştirilebilir.

Kalıcı oje uygulamamızda sınırsız renk ve tasarım vardır. Uzun süre kullanılan bir sistem olduğundan dolayı en çok nude (doğal) tonlar ve french teknikleri tercih edilir.

Kalıcı oje elleri sürekli göz önünde bulunan ve kendine özen gösteren kadınlar için büyük kolaylıktır. Düğün, nişan, evlenme teklifi gibi özel günlerinden önce yaptırdıkları takdirde sonraki haftalarda bile ilk günkü kadar güzel görünür.

KALICI OJE NASIL ÇIKAR

Kalıcı oje mekanik törpü ile ya da yine salonlarda bulunan özel kimyasallarla çıkar. Kalıcı ojenin amacı suya,ev işlerine, denize ya da zamana karşı dayanıklı olmasıdır o yüzden kalıcı ojenizi çıkartmak için uzman bir salona gitmeniz gerekir.