Her mevsim ve yaşın en önemli uygulamalarından biri olan manikür, merkezimizde özel eğitim almış el-ayak bakım uzmanı tarafından uygulanmaktadır. Sağlıksız el ve ayak yaşam standardını oldukça düşüren rahatsızlıklara sebep olabilir. Sağlıklı tırnaklar; genel olarak pürüzsüz ve pembe tırnak yüzeyi,esnek tırnak yapısı, yumuşak ve pürüzsüz tırnak etlerinden ibaret olmalıdıır. Manikür sadece tırnak güzelliği için değil aynı zamanda el sağlığı için de oldukça önemli bir uygulamadır.

Manikür uygulaması, izlenen prosedür ve teknikler bakımından profesyonel olmalıdır ve titizlik gerektirir. Merkezimizde tek kullanımlık malzemelerin yanı sıra her işlemden önce sterilize edilen cihaz başlıkları ile uygulama gerçekleştirilir. Tırnak tedavilerinde kullanılan tüm ürünler tek kullanımlıktır. Uzmanlarımız sağlık ve titizlik esaslı çalışır.

Güzel el ve tırnaklar için manikür

El ve tırnaklarımız sürekli göz önündedir. Yumuşak bakımlı eller ve temiz bakımlı tırnaklar sosyal hayatta zerafetin ve temizliğin simgesi olarak kabul edilir. Merkezimizde bir çok metodda manikür ve tırnak sağlığı uygulamaları yapılmaktadır. Amacımız sağlıklı ve estetik eller sağlamaktır.

Son yıllarda manikür uygulamaları arasında kuru manikür oldukça popüler. Kişiye özel ve hijyenik şekilde özel bir prosedürle yapılan el bakımı sonrası isterseniz tırnaklarınız kalıcı-normal oje ile eller süslenir. Kalıcı oje parlak ve çizilmez yapısı ile uzun süre taze bir görünüm sağlar.

Düzenli yapılan el bakımı elleri yaşlılık lekelerinden korur, kırışıkların daha geç oluşmasını sağlar, eller daha genç görünür. Malika Güzellik Merkezi’nde özel parafin bakımı, eller için nem maskeleri, el üzerindeki lekeler için özel bakımlar mevcuttur. Manikür uzmanlarımızdan randevu alarak siz de bu özel hizmetlerden faydalanın..